zo 21 apr 2024 |
10:00 |
SC Erica 3 | | SVBC 2 |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
10:00 |
VIOS (O) 2 | | Twedo 4 |
Te spelen | | Sportpark Oosterhesselen (OOSTERHESSELEN) |
|
10:00 |
Weiteveense Boys 2 | | EMMS 3 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
|
10:00 |
Zwartemeerse Boys 2 | | VV Sleen 3 |
Te spelen | | Sportpark De Koel (ZWARTEMEER) |
|
10:30 |
Raptim 4 | | SVV'04 4 |
Te spelen | | Sportpark Klinkenvlier (COEVORDEN) |
do 25 apr 2024 |
19:30 |
VIOS (O) 2 | | Raptim 4 |
Te spelen | | Sportpark Oosterhesselen (OOSTERHESSELEN) |
zo 28 apr 2024 |
10:00 |
Weiteveense Boys 2 | | HOVC 3 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
|
10:00 |
Twedo 4 | | SVBC 2 |
Te spelen | | Sportpark Veenoord (VEENOORD) |
|
10:00 |
VIOS (O) 2 | | VV Sleen 3 |
Te spelen | | Sportpark Oosterhesselen (OOSTERHESSELEN) |
do 2 mei 2024 |
19:00 |
Weiteveense Boys 2 | | SVV'04 4 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
zo 5 mei 2024 |
10:00 |
HOVC 3 | | Zwartemeerse Boys 2 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
|
10:30 |
Raptim 4 | | Weiteveense Boys 2 |
Te spelen | | Sportpark Klinkenvlier (COEVORDEN) |
di 7 mei 2024 |
20:00 |
Weiteveense Boys 2 | | VIOS (O) 2 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
zo 12 mei 2024 |
10:00 |
SC Erica 3 | | SVV'04 4 |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
10:00 |
Twedo 4 | | EMMS 3 |
Te spelen | | Sportpark Veenoord (VEENOORD) |
|
10:00 |
Weiteveense Boys 2 | | SVBC 2 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
|
10:00 |
Zwartemeerse Boys 2 | | Raptim 4 |
Te spelen | | Sportpark De Koel (ZWARTEMEER) |
|
10:00 |
HOVC 3 | | VV Sleen 3 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
wo 15 mei 2024 |
19:00 |
Weiteveense Boys 2 | | Raptim 4 |
Te spelen | | Sportpark 't Amsterdamse Veld (WEITEVEEN) |
ma 20 mei 2024 |
10:00 |
SVV'04 4 | | Zwartemeerse Boys 2 |
Te spelen | | Sportpark de Kampen (SCHOONEBEEK) |
|
10:00 |
SVBC 2 | | HOVC 3 |
Te spelen | | Sportpark 't Compas (BARGER-COMPASCUUM) |
|
10:00 |
VV Sleen 3 | | SC Erica 3 |
Te spelen | | Sportpark vv Sleen (SLEEN) |
|
|
10:30 |
Raptim 4 | | Twedo 4 |
Te spelen | | Sportpark Klinkenvlier (COEVORDEN) |
|
10:30 |
EMMS 3 | | VIOS (O) 2 |
Te spelen | | Sportpark De Kei (SLAGHAREN) |
do 23 mei 2024 |
19:30 |
EMMS 3 | | Weiteveense Boys 2 |
Te spelen | | Sportpark De Kei (SLAGHAREN) |
zo 26 mei 2024 |
10:00 |
Twedo 4 | | SC Erica 3 |
Te spelen | | Sportpark Veenoord (VEENOORD) |
|
|
10:00 |
SVV'04 4 | | VV Sleen 3 |
Te spelen | | Sportpark de Kampen (SCHOONEBEEK) |
zo 2 jun 2024 |
10:00 |
Zwartemeerse Boys 2 | | SVBC 2 |
Te spelen | | Sportpark De Koel (ZWARTEMEER) |
|
10:00 |
VIOS (O) 2 | | HOVC 3 |
Te spelen | | Sportpark Oosterhesselen (OOSTERHESSELEN) |
zo 9 jun 2024 |
10:00 |
VIOS (O) 2 | | Zwartemeerse Boys 2 |
Te spelen | | Sportpark Oosterhesselen (OOSTERHESSELEN) |