do 25 apr 2024 |
19:30 |
Germanicus 2 | | SCN 2 |
Te spelen | | Sportpark de Pampert (COEVORDEN) |
za 4 mei 2024 |
13:45 |
FC Klazienaveen 5 | | DZOH 6 |
Te spelen | | Sportpark de Planeet (KLAZIENAVEEN) |
|
14:30 |
SC Erica 2 | | Noordscheschut 4 |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
14:30 |
DZOH 7 | | Pesse 2 |
Te spelen | | Sportpark Zwanenveld (EMMEN) |
|
14:30 |
SVBO 3 | | Germanicus 2 |
Te spelen | | Sportpark SVBO a/d Parkstraat (EMMEN) |
za 11 mei 2024 |
12:15 |
Bargeres 2 | | Noordscheschut 4 |
Te spelen | | Sportpark Easy Fit Emmen (EMMEN) |
|
13:15 |
DZOH 7 | | FC Klazienaveen 5 |
Te spelen | | Sportpark Zwanenveld (EMMEN) |
|
14:30 |
SC Erica 2 | | Pesse 2 |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
14:30 |
SVBO 3 | | vv Sweel 2 |
Te spelen | | Sportpark SVBO a/d Parkstraat (EMMEN) |
|
15:00 |
SCN 2 | | Drenthina 4 |
Te spelen | | Sportpark Nieuwlande (NIEUWLANDE) |
za 18 mei 2024 |
12:00 |
Noordscheschut 4 | | SC Erica 2 |
Te spelen | | Sportpark De Meulewieke (NOORDSCHESCHUT) |
|
|
13:45 |
FC Klazienaveen 5 | | SCN 2 |
Te spelen | | Sportpark de Planeet (KLAZIENAVEEN) |
|
14:00 |
Drenthina 4 | | DZOH 6 |
Te spelen | | Sportpark Oude Roswinkelerweg (EMMEN) |
|
14:00 |
Germanicus 2 | | SVBO 3 |
Te spelen | | Sportpark de Pampert (COEVORDEN) |
|
14:00 |
vv Sweel 2 | | Bargeres 2 |
Te spelen | | Sportpark 't Alterbarg (ZWEELOO) |
|
14:30 |
Pesse 2 | | DZOH 7 |
Te spelen | | Sportpark De Marke (PESSE) |
do 23 mei 2024 |
19:00 |
Noordscheschut 4 | | Drenthina 4 |
Te spelen | | Sportpark De Meulewieke (NOORDSCHESCHUT) |
za 25 mei 2024 |
13:45 |
FC Klazienaveen 5 | | Bargeres 2 |
Te spelen | | Sportpark de Planeet (KLAZIENAVEEN) |
|
14:00 |
Germanicus 2 | | Drenthina 4 |
Te spelen | | Sportpark de Pampert (COEVORDEN) |
|
14:30 |
Pesse 2 | | SVBO 3 |
Te spelen | | Sportpark De Marke (PESSE) |
|
14:30 |
SCN 2 | | vv Sweel 2 |
Te spelen | | Sportpark Nieuwlande (NIEUWLANDE) |
do 30 mei 2024 |
19:15 |
Drenthina 4 | | Germanicus 2 |
Te spelen | | Sportpark Oude Roswinkelerweg (EMMEN) |
za 1 jun 2024 |
13:45 |
FC Klazienaveen 5 | | DZOH 7 |
Te spelen | | Sportpark de Planeet (KLAZIENAVEEN) |
|
14:30 |
vv Sweel 2 | | Germanicus 2 |
Te spelen | | Sportpark 't Alterbarg (ZWEELOO) |
|
14:30 |
SVBO 3 | | Noordscheschut 4 |
Te spelen | | Sportpark SVBO a/d Parkstraat (EMMEN) |
|
14:30 |
SCN 2 | | Pesse 2 |
Te spelen | | Sportpark Nieuwlande (NIEUWLANDE) |
za 8 jun 2024 |
14:30 |
DZOH 7 | | Germanicus 2 |
Te spelen | | Sportpark Zwanenveld (EMMEN) |
|
14:30 |
SVBO 3 | | DZOH 6 |
Te spelen | | Sportpark SVBO a/d Parkstraat (EMMEN) |