zo 21 apr 2024 |
10:00 |
Beilen 3 | | KSC 2 |
Te spelen | | Sportpark Noordwest (BEILEN) |
|
10:00 |
Borger 2 zo. | | Stadskanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark De Drift (BORGER) |
|
10:00 |
Gasselternijveen 2 | | Weerdinge 2 |
Te spelen | | Sportpark de Hunze (GASSELTERNIJVEEN) |
|
10:00 |
HOVC 4 | | SC Erica 4 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
|
|
10:00 |
Westerwolde 3 | | Musselkanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark De Barlage (VLAGTWEDDE) |
wo 24 apr 2024 |
20:00 |
VKW 3 | | VAKO 2 |
Te spelen | | Sportpark De Perkenslag (WESTERBORK) |
do 25 apr 2024 |
19:00 |
HOVC 4 | | Stadskanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
zo 28 apr 2024 |
10:00 |
VAKO 2 | | Musselkanaal 3 |
Te spelen | | Sportveld De Fielliettaz Goethart (VRIES) |
|
10:00 |
Weerdinge 2 | | HOVC 4 |
Te spelen | | Sportpark De Luwte (EMMEN) |
zo 5 mei 2024 |
10:00 |
SC Erica 4 | | Westerwolde 3 |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
10:00 |
Weerdinge 2 | | Gasselternijveen 2 |
Te spelen | | Sportpark De Luwte (EMMEN) |
|
10:00 |
HOVC 4 | | Beilen 3 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
wo 8 mei 2024 |
20:00 |
VAKO 2 | | Gasselternijveen 2 |
Te spelen | | Sportveld De Fielliettaz Goethart (VRIES) |
zo 12 mei 2024 |
10:00 |
Beilen 3 | | SC Erica 4 |
Te spelen | | Sportpark Noordwest (BEILEN) |
|
|
10:00 |
Gasselternijveen 2 | | Westerwolde 3 |
Te spelen | | Sportpark de Hunze (GASSELTERNIJVEEN) |
|
10:00 |
KSC 2 | | Stadskanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark Schoonoord (SCHOONOORD) |
|
10:00 |
HOVC 4 | | Weerdinge 2 |
Te spelen | | Sportpark Duurshof (VALTHE) |
|
10:00 |
VKW 3 | | Musselkanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark De Perkenslag (WESTERBORK) |
|
10:00 |
Borger 2 zo. | | VAKO 2 |
Te spelen | | Sportpark De Drift (BORGER) |
zo 19 mei 2024 |
11:00 |
Stadskanaal 3 | | Beilen 3 |
Te spelen | | Sportpark Pagedal (STADSKANAAL) |
ma 20 mei 2024 |
10:00 |
SC Erica 4 | | Borger 2 zo. |
Te spelen | | Sportpark De Veenschappen (ERICA) |
|
|
10:00 |
Musselkanaal 3 | | Gasselternijveen 2 |
Te spelen | | Sportpark Musselkanaal (MUSSELKANAAL) |
|
10:00 |
Weerdinge 2 | | VKW 3 |
Te spelen | | Sportpark De Luwte (EMMEN) |
|
10:00 |
Westerwolde 3 | | KSC 2 |
Te spelen | | Sportpark De Barlage (VLAGTWEDDE) |
|
10:00 |
VAKO 2 | | HOVC 4 |
Te spelen | | Sportveld De Fielliettaz Goethart (VRIES) |
do 23 mei 2024 |
20:00 |
VAKO 2 | | Stadskanaal 3 |
Te spelen | | Sportveld De Fielliettaz Goethart (VRIES) |
zo 26 mei 2024 |
10:00 |
VKW 3 | | Westerwolde 3 |
Te spelen | | Sportpark De Perkenslag (WESTERBORK) |
|
10:00 |
Weerdinge 2 | | SC Erica 4 |
Te spelen | | Sportpark De Luwte (EMMEN) |
|
|
10:00 |
Beilen 3 | | VAKO 2 |
Te spelen | | Sportpark Noordwest (BEILEN) |
|
10:00 |
Gasselternijveen 2 | | Musselkanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark de Hunze (GASSELTERNIJVEEN) |
zo 2 jun 2024 |
10:00 |
KSC 2 | | Musselkanaal 3 |
Te spelen | | Sportpark Schoonoord (SCHOONOORD) |
|
10:00 |
VAKO 2 | | Weerdinge 2 |
Te spelen | | Sportveld De Fielliettaz Goethart (VRIES) |
zo 9 jun 2024 |
10:00 |
Musselkanaal 3 | | VAKO 2 |
Te spelen | | Sportpark Musselkanaal (MUSSELKANAAL) |