# | Elftal | G | W | GL | V | P | DS | DPV | DPT | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Erica 2 | 20 | 16 | 0 | 4 | 48 | 58 | 127 | 69 | 0 |
2 | DKB 2 | 18 | 15 | 2 | 1 | 47 | 64 | 126 | 62 | 0 | 3 | Sporting Emmen 3 | 20 | 13 | 2 | 5 | 40 | 57 | 157 | 100 | 1 | 4 | DKB 3 | 17 | 12 | 2 | 3 | 38 | 46 | 110 | 64 | 0 | 5 | Noordscheschut 2 | 20 | 12 | 2 | 6 | 38 | 36 | 132 | 96 | 0 | 6 | Drenthina 1 | 18 | 9 | 1 | 8 | 28 | 2 | 95 | 93 | 0 | 7 | KSC 1 | 19 | 7 | 1 | 11 | 22 | -24 | 88 | 112 | 0 | 8 | vv Sweel 1 | 21 | 7 | 1 | 13 | 22 | -5 | 108 | 113 | 0 | 9 | Nieuw Balinge 1 | 21 | 6 | 1 | 14 | 19 | -22 | 64 | 86 | 0 | 10 | Ruinen 1 | 19 | 5 | 3 | 11 | 18 | -30 | 73 | 103 | 0 | 11 | Ruinerwold 1 | 18 | 3 | 3 | 12 | 12 | -41 | 81 | 122 | 0 | 12 | Protos 2 | 21 | 1 | 2 | 18 | 5 | -141 | 60 | 201 | 0 |
wo 8 mei 2024 | Nieuw Balinge 1 | Ruinerwold 1 | 5 - 2 |
---|---|---|---|
ma 6 mei 2024 | SC Erica 2 | Sporting Emmen 3 | 7 - 3 |
Drenthina 1 | Ruinerwold 1 | 4 - 1 | |
Noordscheschut 2 | DKB 2 | 4 - 4 | |
vr 3 mei 2024 | KSC 1 | Protos 2 | 9 - 4 |
DKB 2 | Ruinen 1 | 6 - 1 | |
wo 1 mei 2024 | DKB 3 | Noordscheschut 2 | |
vr 26 apr 2024 | vv Sweel 1 | Ruinerwold 1 | 8 - 3 |
vr 10 mei 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
20:00 | KSC 1 | DKB 3 | ||
Te spelen | Schoonoord, Sporthal (SCHOONOORD) (SCHOONOORD) | |||
20:00 | Protos 2 | DKB 2 | ||
Te spelen | Drostenhal (COEVORDEN) (COEVORDEN) | |||
ma 13 mei 2024 | ||||
20:00 | Noordscheschut 2 | SC Erica 2 | ||
Te spelen | Marke, De (HOLLANDSCHEVELD) (HOLLANDSCHEVELD) | |||
20:15 | Drenthina 1 | DKB 2 | ||
Te spelen | Emmerhout, Sporthal (EMMEN) (EMMEN) | |||
21:10 | Sporting Emmen 3 | DKB 3 | ||
Te spelen | Emmerhout, Sporthal (EMMEN) (EMMEN) | |||
vr 17 mei 2024 | ||||
20:00 | KSC 1 | Ruinen 1 | ||
Te spelen | Schoonoord, Sporthal (SCHOONOORD) (SCHOONOORD) | |||
di 21 mei 2024 | ||||
20:30 | Ruinen 1 | DKB 3 | ||
Te spelen | Marse, De (RUINEN) (RUINEN) | |||
vr 24 mei 2024 | ||||
20:30 | DKB 2 | vv Sweel 1 | ||
Te spelen | MFA De Krim (DE KRIM) | |||
20:45 | Ruinerwold 1 | KSC 1 | ||
Te spelen | Buddingehof, Sporthal De (RUINERWLD) (RUINERWOLD) | |||
ma 27 mei 2024 | ||||
20:15 | Drenthina 1 | DKB 3 | ||
Te spelen | Emmerhout, Sporthal (EMMEN) (EMMEN) | |||
vr 31 mei 2024 | ||||
20:30 | DKB 2 | Ruinerwold 1 | ||
Te spelen | MFA De Krim (DE KRIM) | |||
ma 3 jun 2024 | ||||
20:15 | Drenthina 1 | Ruinen 1 | ||
Te spelen | Emmerhout, Sporthal (EMMEN) (EMMEN) | |||
wo 5 jun 2024 | ||||
21:00 | DKB 3 | Noordscheschut 2 | ||
Te spelen | MFA De Krim (DE KRIM) |
Standen voor het laatst bijgewerkt op: 2024-05-10 01:41:10, Bron: Voetbal.nl